По-русски

REMONTS UN SISTĒMU
ATJAUNOŠANA

Airbag
(+371) 24-00-00-11
(Rīga, Latvija)

Gaisa drošības spilvenu (airbag) remonts un atjaunošana, paneļu remonts, torpedo pārvilkšana, SRS bloku pārprogramēšana

Visu detalizētu informāciju par pakalpojumiem un cenām Jūs varat saņemt, sazinoties pa kontakta tālruni.

SRS sistēmu atjaunošanas tehnoloģija (AIRBAG) ietver torpedo paneļu pārvilkšanu ar automašīnas oriģinālo "pare-brise", izlietotas AIRBAG daļas (piropatronus, auduma detaļas un dekoratīvus AIRBAG vākus) nomaiņu, kā arī drošības jostu remontu un SRS vadības bloka pārprogramēšanu.

Paneļa pārvilkšana (torpedo remonts) notiek izmantojot tikai speciālo automobiļu materiālu, neizmantojot ādu un ādas aizstājējus.

Visiem veiktajiem darbiem garantējam kvalitāti.

Mūsu priekšrocības:

  • Torpedo pārvilkšana 100% atbilstoši oriģinālam.
  • SRS bloku pārprogramēšana.
  • Demontāža / montāža uz vietas pie klienta.
  • Airbag SRS Drošības spilvenu darbaspējas atjaunošana.
  • Drošības spilvenu klātbūtnes imitācijas uzstādīšana.
  • Datora diagnostika.

Drošības spilveni (Airbag)

перетяжка торпедо

P ēdējo desmit gadu laikā arvien vairāk automašīnu tiek komplektētas ar drošības spilveniem, un šobrīd tas jau ir standarta drošības pasākums, jo drošības spilveni ir paredzēti autovadītāja un pasažieru auto drošībai avārijas gadījumā.

Pēc drošības gaisa spilvenu darbības, ir nepieciešams veikt airbag sistēmas remontu un tas ir pieejams divos veidos:

  • drošības spilvenu aizvietošana;
  • spilvenu elektronisko imitāciju izgatavošana un uzstādīšana.

Airbag remonts, izmantojot drošības spilvenu aizbāžņus – kosmētiskais remonts, kas tikai imitē drošības spilvenus

Auto izskatās kā pirms drošības sistēmas iedarbināšanas, bet pati sistēma ir imitācija.

Drošības jostas. Atbloķēšana.

перетяжка торпедо

dažreiz pēc negadījuma drošības jostas var iesprūst. Dažu transportlīdzekļu konstrukcija dažkārt neļauj veikt drošības jostu demontāžu. Tādēļ dažos gadījumos pēc nelaimes gadījuma ir nepieciešams tos vienkārši izgriezt un mainīt uz jauniem. Bet vairumā gadījumu drošības jostas var atslēgt.

Tie ir pakļauti atjaunošanai un to mehānismus var labot. Drošības jostu remonts sastāv no šādiem posmiem: - drošības jostas un iedarbinātā mehānisma noņemšana; - drošības jostas atslēgšana; - remontēto daļu montāža automašīnā.

Remonta procesā, pēc klienta pieprasījuma, mēs varam atkārtoti uzstādīt piro kasetni vai nē. Bet jūs varat izmantot jostas bez problēmām - vajadzības gadījumā tās tiks bloķētas. Vienīgais ierobežojums šajā gadījumā ir nespēja pievilkt pasažieri sēdeklim un nofiksēt tieši tur, ja notiek atkārtots negadījums.

Mērinstrumentu paneļa remonts, torpedo remonts un atjaunošana, jebkura automobiļa torpedo pārvilkšana.

перетяжка торпедо

A utomašīnas paneļa remonts ir diezgan bieža vajadzība. Iemesls var būt kā banāls skrāpējums vai plaisa no temperatūras svārstībām, gan negadījumu sekas, kad pilnīga aizstāšana nav racionāla un vieglāk ķerties pie atjaunošanas. Torpedo pārvilkšana ir vienkāršāks risinājums.

Tehniskajā ziņā visgrūtāk ir remontēt torpedo pēc negadījuma. Bojājumi var būt ļoti dažādi, tāpēc bieži ir nepieciešama kompleksa pieeja ar daļēju detaļu nomaiņu vai dziļu tekstūru atjaunošanu.

Īpašniekam ir izvēle – iegādāties jaunas detaļas, vai vienkārši atjaunot izskatu, izmantojot drošības spilvenu nomaiņas imitāciju un pārvelkot torpedo. Pēdējais variants ļauj būtiski ietaupīt līdzekļus.

Atjaunotajā torpedo mēs ieliekam "airbag" zīmogu – tā neviens nesapratīs, ka spilvena jau tika aktivizēta.

Kvalitatīvi materiāli imitācijai ir būtiski lētāki nekā pilnīga atjaunošana.

SRS bloki. Remonts, pārprogramēšana.

Крышки, накладки и заглушки подушек безопасности

S RS Airbag bloku remonts. Crash Data dzēšana pēc avārijas.

Pēc negadījuma, blokā tiek ievietoti avārijas dati un parādās kļūda - sadursmes noteikšana vai iekšējais bloku bojājums.

Šajā gadījumā ir nepieciešama elektroniskā moduļa nomaiņa vai SRS bloka pārprogramēšana. Ša metoda priekšrocības ir tas, ka CRASH DATA dzēšana padara moduli tīru, kā pirms negadījuma. Bloka remonta cena ir atkarīga no vadības bloka Airbag veida, no 70 €. SRS bloka pārprogramēšana tiek veikta uz "galda", t.i., bloks ir jaizņem no auto. SRS bloka noņemšana un uzstādīšana nav iekļautas cenā un tiek apmaksātas atsevišķi. Cena ir atkarīga no automašīnas markas un sākas no 25 €.

Vējstikli. Vējstiklu aizvietošana

Выезд к клиенту

d

diezgan bieži avārijas gadījumā vējstikls cieš. To var izgriezt un nomainīt tikai ar jaunu.

Mūsu speciālisti nekavējoties un efektīvi nomaina stiklu ne tikai mūsu pakalpojumos, bet arī ar izbraukšanu uz klientu. Vidēji stikla aizvietošanas process ilgst divas līdz trīs stundas. Pēc pirmās dienas uzstādīšanas jums un Jūsu automašīnai būs mazs ierobežojums. Mūsu eksperti sniegs jums ieteikumus.

Stikla pieejamība uz automašīnas modeļa un uzstādīšanas laiks, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni (+371) 24-00-00-11.

Izbraukšana pie klienta. Demontāža / montāža

Выезд к клиенту

M

ūsu speciālisti veiks kvalitatīvu torpedo (mērinstrumentu panelī) demontāžu / montāžu.

Tā izskatās auto instrumentu paneļa nojaukšana laikā.

Torpēdas remontam un atjaunošanai pēc negadījuma sākotnēji ir nepieciešams veikt tās demontāžu. Izmaksas par demontāžu / montāžu – sākot no 80 €. Ja jums nav torpedo noņemšanas un uzstādīšanas pieredzes – labāk nemeģināt, jo to izdarīt nav tik vienkārši, kā var likties.

Papildus informāciju Jūs varat saņemt piezvanot pa tālruni (+371) 24-00-00-11


Flag Counter